Створюючи свій блог, я перечитала багато статей про те, як же зробити його цікавим, якісним і професійним. Адже я, як і Ви хочу, що б відвідуваність постійно росла. Для цього потрібно виконувати три функції:
- інформувати;
- навчати;
- розважати.
Іноді буває важко пояснити, чому якийсь блог люди відвідують, а який — ні. І не завжди має значення якість наданої інформації. Іноді навіть відмінний і корисний сайт ніхто не бажає читати. Інші, навпаки, пишуть усяку нісенітницю, а сайт читають заради інтересу. Це відбувається через те, що навіть характерні якості блогера мають величезне значення. Блог передає настрій свого господаря, його енергетику, мотиви. Тільки людина відкрита і легкий при спілкуванні легше доб'ється успіхів у створенні блогу.
Намагайтеся писати статті грамотно, цікаво та унікально. Велике число помилок не викличе до автора поваги, якою б цікавою не була дана стаття. Постарайтеся вибрати правильно ключові слова, які допоможуть відвідувачам знайти блог. Раджу перевірити на грамотність свій текст за допомогою сайту Мова ДНК нації .
Щоб блог був успішним, необхідно постійно і регулярно поповнювати його новими статтями, що представляють інтерес для постійних відвідувачів сайту.
Найважливіше, це звичайно вміст блогу. В першу чергу потрібно розуміти що блог на 70% повинен складатися з авторських статей, і лише приблизно на 30% з інших. Інформація, яку Ви захочете підвісити, обов'язково повинна бути новою та актуальною.
Записи в блогах оформляйте зображеннями, найбільш відповідним до тематики та змісту. Ілюстрації зроблять текст яскравіше і доступніше сприйняттю читачів.
Ваш блог не повинен перенасичуватися інформацією такий як добірка цікавих сайтів, або показу красивих, креативних фото робіт. Ця інформація звичайно має бути присутня на Вашому блозі, але в міру. Інакше Ви ризикуєте перетворити Ваш блог в збірник посилань на чужі сайти й роботи.
Ніколи не задоволення досягнутими результатами! А для цього необхідно вдосконалюватися, роблячи блог цікавим, створюйте корисні пости, діліться цікавими ідеями.
Ну і наостанок, не варто встановлювати на головну сторінку блогу Вашу улюблену мелодію. Читач, не чекаючи такого «каверзи», може зайти в блог на роботі чи вдома, коли родичі сплять, при цьому — з включеними на максимум колонками. А в цей момент заграє, наприклад, пісня групи «Рамштайн». Ясно, що позитивних емоцій не буде, а будь-яких захоплень від Вашого блогу і поготів.
Раджу подивитись мій вебінар на тему "Web-сайт як засіб ефективної профорієнтаційної діяльності в ЗП (ПТ)О", який, можливо, буде корисний і для створення та ведення Вашого блогу, або прочитати статтю про цей вебінар.
Спасибо за нужную информацию
ОтветитьУдалитьрада, что информация пригодилась не только мне
УдалитьСпасибо! Очень полезно!
ОтветитьУдалитьспасибо за комментарий
УдалитьЭтот комментарий был удален администратором блога.
ОтветитьУдалить